Podsumowanie tygodnia

Miniony tydzień to trzy mecze, trzech naszych drużyn.

W poniedziałek zespół młodzików w przedostatniej kolejce rozgrywek został pokonany przez drużynę SPR Grunwald Ruda Śl. 20:29 (10:14).

We wtorek najmłodsi nasi zawodnicy – zespól młodzików młodszych w ramach 13 kolejki rozgrywek pokonał na wyjeździe UKS Imperium Katowice 43:18 (21:9).

Natomiast w dniu dzisiejszym, po zaciętym meczu nasi juniorzy w ramach rozgrywek III ligi przegrali z drużyną Grom Jasienica 26:31. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 16:15, jednak w drugiej połowie musieli uznać przewagę silniejszych fizycznie gospodarzy. 

W poniedziałek młodzicy młodsi zmierzą się z drużyną z Piekar w Rokitnicy. Młodzicy w tym samym dniu również zagrają z Piekarami jednak ten mecz odbędzie się na wyjeździe. W sobotę juniorzy gościć będą drużynę z Zawiercia.