Kolejny tydzień za nami

W poniedziałek swoje rozgrywki zakończyła drużyna młodzików. W Piekarach w ostatniej kolejce, mimo że do przerwy remisowali 14:14, przegrywają z Olimpią Piekary Śl. 26:32. Tym samym kończą rozgrywki na 7 miejscu. Dziękujemy za ogrom emocji jakich zawodnicy dostarczyli nam przez cały sezon.

Zdjęcie użytkownika UKS "31 Rokitnica" Zabrze.
 
 
W tym samym czasie drużyna młodzików młodszych w Rokitnicy zmierzyła się z… Olimpią Piekary Śl. W tym meczu, po bardzo dobrej grze, górą byli nasi zawodnicy pokonując rywali 38:26 (17:12). Oznacza to, że wciąż znajdują się na drugim miejscu w tabeli.
 
Zdjęcie użytkownika UKS "31 Rokitnica" Zabrze.
 
 
Dziś zawodnicy z grupy juniorów zmierzyli się z drużyną z Zawiercia.
Po dobrym początku gdzie prowadziliśmy 6:4, do szatni nasi zawodnicy zeszli przegrywając z 10:20.
Błędy i niewykorzystane karne w pierwszej połowie pozwoliły rywalom uzyskać sporą przewagę bramkową w pierwszej połowie spotkania. Mimo zaciętej walki w drugiej części meczu, goście nie roztrwonili tej zaliczki i nasza drużyna przegrywa 27:38 (10:20)
 
Zdjęcie użytkownika UKS "31 Rokitnica" Zabrze.