Weekend z piłką ręczną w Zabrzu

Najbliższy weekend w Zabrzu zapowiada się pod znakiem piłki ręcznej z… rokitnickimi akcentami.

W piątek (31.08.2018), w hali przy ul. Matejki odbędzie się V turniej Silesia Handball Cup, w którym wezmą udział nasi juniorzy młodsi . Szczegóły tutaj :-). Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.  Wstęp wolny.

W sobotę w hali przy ul Wolności 406, o godz 15:30 rozpocznie się “Sześćdziesiątka Małego“, czyli mecz legend zabrzańskiego szczypiorniaka z okazji urodzin znanego wszystkim Marka Kąpy. Zawodnika urodzonego w Rokitnicy i stawiającego swoje pierwsze kroki w tutejszej Sparcie pod okiem trenera Ryszarda Gnota, który… poprowadzi jedną z drużyn w sobotnim spotkaniu!!! Więcej informacji o wydarzeniu na stronie klubu NMC Górnik Zabrze.
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcie ze strony NMC Górnik Zabrze 🙂

W niedzielę natomiast o godz. 17:00 NMC Górnik Zabrze rozpocznie nowy sezon Superligi meczem z Arką Gdynia. W Górniku jak doskonale wiecie występuje grający jeszcze niedawno w UKS 31 Rokitnica Patryk Gluch, któremu wszyscy gorąco kibicujemy. Bilety i karnety do nabycia w kasach klubu i na portalu kupbilet.pl. Serdecznie zapraszamy 🙂  Szczegóły na stronie NMC Górnik Zabrze.