Kolejne mecze za nami

Harmonogram rozgrywek bardzo napięty i już za nami kilka kolejnych spotkań.

Zespół juniorów rozegrał dwa spotkania. W środę 4.10, po zaciętej walce nasza drużyna uległa zespołowi SPR Górnik Zabrze 30:36 (16:18).

Mecz juniorów z SPR Górnik Zabrze

 

Wczoraj (10.10) w Mysłowicach mecz był jeszcze bardziej emocjonujący i pełen niesamowitych zwrotów akcji. Nasi juniorzy do przerwy przegrywali 17:11. Nie załamało to jednak naszych zawodników i w drugiej połowie odrobili starty i wyszli na prowadzenie. Mimo, że jeszcze dwie minuty przed końcem spotkania wygrywaliśmy, ostatecznie zespół MUKS Siódemka Mysłowice zwyciężył 28:27. Dziękujemy chłopakom za walkę do ostatniej minuty.

Tymczasem w poniedziałek (9.10) w trzeciej kolejce rozgrywek, po świetnym meczu, młodzicy pokonali w Piekarach zespół MKS Olimpia Piekary Śl. 28:23 (17:8). Wielkie brawa dla chłopaków.

Młodzicy w Piekarach