Sukcesy na Festiwalu w Giżycku

Na zakończeniu obozu w Giżycku nasi zawodnicy wzięli udział w XIV Mazurskim Festiwalu Piłki Ręcznej w Giżycku – największej tego typu imprezie w Polsce. W festiwalu, który odbył się w dniach 19-23.08.2017 wzięło udział ponad 700 uczestników.

Chłopcy zagrali z pełnym zaangażowaniem, walczyli zacięcie o każdą piłkę i… warto było.  Wracają do domu jako zwycięzcy 🙂

Zespół młodzików UKS 31 Rokitnica Zabrze zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wygrywając wszystkie mecze (osiem spotkań).

Mamy pierwsze miejsce :)

Bramkarzem turnieju w kategorii młodzików został nasz zawodnik Bartek Szczepanik, a w siódemce turnieju znalazło się trzech naszych graczy: Kamil Janke, Szymon Sochor i Igor Kawecki.

Zespół juniorów młodszych również znalazł się na podium zajmując trzecie miejsce w tej kategorii, a do siódemki turnieju trafił Aleksander Gola.

Brawa dla wszystkich zawodników oraz trenerów!