Wygrywamy turniej w Wieluniu

W sobotni poranek zespół młodzików młodszych udał się na turniej piłki ręcznej (rocznik 2003) do Wielunia. Wraz z drużyną pojechała silna grupa kibiców.

Przed zawodnikami stało niełatwe zadanie, gdyż zgodnie z formułą imprezy, drużyny grały w systemie “każdy z każdym”, czyli każdy zespół musiał rozegrać po cztery spotkania.  Na szczęście czas trwania jednego meczu to 2×12 min. Oznaczało to jednak, że nie było miejsca na ewentualne błędy, bo brakowało czasu na ich naprawę.

Nasi młodzi zawodnicy rozegrali fantastyczne mecze, prezentując nie tylko  świetną formę fizyczną, ale również, a może przed wszystkim, spore opanowanie i doświadczenie. Cieszy dobra postawa całego zespołu – choć trener ma długą ławkę graczy – to wszyscy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Chłopcy wygrali wszystkie mecze, pokonując kolejno MKS Wieluń 11:9 (5:5), Junak Włocławek 14:9 (9:2), Orlik Brzeg 19:4 (9:3) oraz MOS Wrocław 20:11 (10:6). Tym samym nasz zespół był jedyną niepokonaną drużyną w wieluńskim turnieju!

Finałowa tabela:

  1. UKS 31 Rokitnica Zabrze (8 pkt)
  2. MKS Wieluń (5 pkt)
  3. MOS Wrocław (4 pkt)
  4. Junak Włocławek (2 pkt)
  5. Orlik Brzeg (1 pkt)

 


Puchar z Wielunia

Wielkie brawa dla chłopaków za fantastyczną postawę na boisku! Gratulacje dla sztabu szkoleniowego 🙂

Wygrywamy w Wieluniu

Wielkim wsparciem dla naszych zawodników był gorący doping przybyłych do Wielunia kibiców UKS 31 Rokitnica Zabrze, za co serdecznie im dziękujemy.