Emocje w Sosnowcu

W poniedziałek drużyna młodzików młodszych rozegrała emocjonujące spotkanie w Sosnowcu.

Już w pierwszych minutach meczu nasi zawodnicy prowadzili czterema punktami 1:5, by pod koniec pierwszej połowy remisować, a w ostatniej sekundzie stracić  bramkę z karnego i zakończyć pierwszą część spotkania wynikiem 13:12.

Korzystny wynik z pierwszej połowy pozytywnie wpłynął na zawodników gospodarzy, którzy walczyli do samego końca. Mimo, iż w Zabrzu zwyciężyliśmy dziesięcioma bramkami, tym razem zawodnicy Zagłębia Sosnowiec odrobili zadanie domowe i pokonali nasz zespół 23:20 (13:12).

Przed nami jeszcze jeden zaległy mecz ze Zrywem Chorzów w najbliższy poniedziałek w rokitnickiej hali o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingu. To ważny mecz  dla naszych zawodników – walczymy o drugie miejsce w końcowej tabeli rozgrywek.