Turniej w Frydku-Mistku

W miniony weekend nasi zawodnicy (połączona grupa młodzików i młodzików młodszych) wzięli udział w drugim turnieju w ramach ligi czesko-słowacko-polskiej w czeskim Frydku-Mistku.

Podobnie jak na Słowacji naszymi rywalami były drużyny: RHC Karviná (CZ), RHC Frýdek-Místek (CZ), MHáK Martin (SK), HK Kúpele Bojnice (SK) i KS VIRET Zawiercie (PL). Turniej (podobnie jak w Martinie) wygrała drużyna z Czech RHC Frýdek-Místek.

Mimo włożonego serca, ambicji i sporego zaangażowania nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali. Mimo, że wyniki nie były może takie jakbyśmy sobie życzyli, to pamiętajmy, że każdy rozegrany mecz to kolejna lekcja piłki ręcznej dla naszych chłopaków. Wierzymy, że wrócili bogatsi o nowe doświadczenia i skorzystają z tego w kolejnych rozgrywkach. 

Trzeci i ostatni turniej odbędzie się 11-12 marca w Zawierciu.