Kolejne mecze za nami

Sezon ligowy trwa w najlepsze. Za nami kolejne mecze wszystkich naszych zespołów.

W sobotę 2 listopada w Piekarach Śląskich drużyna juniorów młodszych uległa Olimpii I 40:24 (20:8).
W poniedziałek 6 listopada, po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej części meczu nasi młodzicy nie dali szans swoim rywalom i pewnie wygrali w Sosnowcu 24:35 (11:14).W ósmej kolejce rozgrywek juniorów, będącej jednocześnie pierwszym meczem rundy rewanżowej, w środę 8 listopada, nasza drużyna zmierzyła się z SPR Pogoń 1945 Zabrze. Po emocjonującym meczu nasi zawodnicy niestety ulegli swoim rywalom 28:32 (11:15).


Dziś, 11 listopada, w dziewiątej kolejce rozgrywek, juniorzy młodsi podejmowali zespół MKS Zryw Chorzów. Po wyrównanym początku meczu, nasi rywale trochę nam uciekli i choć w drugiej części meczu wróciliśmy do gry, to niestety nie udało się odrobić strat z pierwszej połowy spotkania i ostatecznie juniorzy młodsi przegrywają z drużyną Zryw Chorzów 29:44 (9:22).


Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę, a kibicom za gorący doping.