Trening z mistrzem, czyli Marcin Wichary u nas

Zespół młodzików młodszych czekała dziś wielka niespodzianka. Na trening zawitał sam Marcin Wichary. Przypomnijmy, że nasz olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw świata w Katarze, wielokrotny reprezentant kraju, a obecnie bramkarz Orlenu Wisły Płock stawiał swoje pierwsze kroki w Rokitnicy pod okiem trenera Ryszarda Gnota.

Młodzicy młodsi; Trening z Wicharym

Wichura, jak zwą go koledzy i kibice, nie tylko zaszczycił swą obecnością trening naszych chłopaków, ale również go poprowadził. I nie oszczędzał młodych adeptów piłki ręcznej. Ci zaś starali się pokazać z jak najlepszej strony.

Młodzicy młodsi; Trening z Wicharym

Oprócz treningu fizycznego, Marcin podzielił się również kilkoma cennymi myślami i wskazówkami, które mamy nadzieję zostaną w pamięci naszych chłopaków.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy Wichurze powodzenia! I mamy nadzieję,że jeszcze kiedyś nas odwiedzi…

Zdjęcia z treningu w naszej galerii 🙂