Emocje w najbliższych dniach

Kilka najbliższych dni to niesamowite emocje zarówno dla naszych zawodników, jak i dla kibiców. Mamy nadzieję, że wszyscy już zanotowali sobie co, gdzie i kiedy. Jeśli nie to przypominamy 🙂

W sobotę (04.03.17) o godz. 14:45 w zabrzańskiej hali NMC Górnik Zabrze zmierzy się z Gwardią Opole. To jedno z najważniejszych spotkań tego sezonu, bezpośrednia walka o trzecie miejsce w pomarańczowej grupie. Smaczku dodaje fakt, że w bramkach obu zespołów staną reprezentanci Polski: Adam Malcher i Mateusz Kornecki (o ile Mati bedzie już w pełni sił). Do zobaczenia w hali przy ulicy Wolności 406.

Dwa dni później w poniedziałek (06.03.17) o godz. 15:00 w tej samej hali zespół młodzików młodszych UKS “31 Rokitnica” Zabrze zmierzy się z liderem tabeli – drużyną SPR Pogoń 1945 Zabrze.

Zapowiada się niezwykle emocjonujące widowisko. Ci, którzy mieli okazję widzieć to spotkanie w rundzie jesiennej, pamiętają jak dramatyczny był to mecz – przewaga 11:6 do przerwy i przegrana jednym punktem 17:18.

Udostępniamy wydarzenie, zapraszamy rodziców, dziadków, babcie, wujków, ciotki oraz przyjaciół i silną grupą dopingujemy naszych zawodników w walce o miejsce lidera 🙂

Tego samego dnia (06.03.17) o godz. 16:00 w rokitnickiej hali, zespół młodzików zmierzy się z liderem rozgrywek rocznika 2002 – drużyną KS Viret CMC Zawiercie. Zapowiada się ciężki mecz więc kto nie będzie mógł dojechać do Zabrza na spotkanie młodzików młodszych, niech przybywa do naszej hali i zagrzewa do walki drużynę młodzików.

Jeśli komuś będzie mało emocji, to we wtorek (07.03.17) o godz. 18:30 zespół NMC Górnik Zabrze zmierzy się w Kielcach z najsilniejszym obecnie polskim zespołem Vive Tauron Kielce. O ile wiemy, to kibice zabrzańskiej drużyny, mimo iż mecz jest w środku tygodnia, planują wyjazd do Kielc. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy 🙂