Drugie miejsce w Karvinie

Zawodnicy młodzików młodszych, w ramach próby generalnej przed zaczynającą się w poniedziałek drugą rundą rozgrywek ligowych, wzięli udział w turnieju w czeskiej Karvinie. Po świetnej grze i emocjonujących meczach nasi zawodnicy ulegli tylko zwycięzcom turnieju – drużynie Karvina A i ostatecznie zajęli drugie miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik – Arek Wolnica – gratulujemy!

Przed meczem zawodnicy mieli okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie z drużyną HCB Karvina, w której występuje bramkarz zabrzańskiego Górnika – Przemysław Witkowski.

Wierzymy, że chłopcy równie dobrze będą się prezentowali w meczach ligowych. Najbliższy, z drużyna z Bytomia, już w poniedziałek o 16:00  w naszej hali. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingu.